Placement!!


Link 31.07.2010 :: 23:17 Komentuj (5)
Decyzja o wyjeździe była naaaprawdę bardzo spontaniczna, ale myślę że jedna z najlepszych jaką podjęłam z rodzicami. Aplikacje złożyliśmy jakoś w marcu i wszystko wydawało się okej :) Ale w międzyczasie miałam wypadek na nartach, a leżąc w szpitalu po operacji zadzwoniła Pani z biura, że nasza aplikacja została odrzucona z powodu alergii. Całe szczęście, po napisaniu pisma wszystko się wyjaśniło i przyjęli mnie na nowo ;) Później było czekanie, czekanie i czekanie. 
W połowie lipca odbyło się spotkanie organizacyjne w WhynotUSA, które rozwiało moje wszelkie wątpliwości, ale jednocześnie jeszcze bardziej mnie nakręciło do tego wyjazdu.
Zdawałoby się, że na placement będę czekać do ostatniej chwili więc pojechałam na kilka dni do babci. W sobotę rano kuzynka powiedziała mi, że dzwoniła moja mama, że jest placement. Ja oczywiście uznając to za żart poszłam prasować dalej :D Gdy weszłam na pocztę nie mogłam uwierzyć, że jednak dostałam rodzinkę.
Lecę do Edmore w Stanie Michigan. Mama Janie to studentka i gospodyni domowa, ojciec James pracuje w więziennictwie. Mają dwójkę dzieci: 15 letnią Alexandrie oraz 10 letniego Jared'a. Dodatkowo pokój będę dzielić z 17 letnią Sophie z Austrii !! 
Rodzina ma konie i psy ;) Lepiej trafić chyba nie mogłam. Mama cieszy się, że nie trafiłam do typowych amerykańskich tłuścioszków.
Napisałam już meila do nich ale jak na razie rozmawiałam tylko na facebook'u z Alexandrie. Jest naprawdę przesympatyczna i wydaję się bardzo do mnie podobna ;)
Rok szkolny w Montabella High School zaczyna się 7 września .
Edmore to wioska licząca ok. 1200 ludzi ;) 
A to Alexandria z jej koniem ;-)
  
Gdy tylko dostanę jakieś nowe zdjęcia od razu napiszę ;)
 
Będę za wami tęsknić :*IX11 - Top 100 International Exchange and Experience Blogs 2011

O mnie

Mam na imię Marlena i rok szkolny 2010/2011 spędzę w Edmore w stanie Michigan. Lece z WhyNotUSA, fundacja CETUSA. Jeżeli masz jakieś pytania pisz: marlena.sarnecka@vp.pl lub gg: 8999877

Linki

Agnieszka w Australii
Ania Minnesota
Kamila w Waszyngtonie
Gosia Rotary
Happy Go Lucky
Ania Brazylia
Adish
EWA ALASKA!
OLGA WASHINGTON
Why Not USA

Archiwum

2019
styczeń
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010

Poleć mój blog